RATOWNICTWO DROGOWE A1, A2 – Nawet najlepszy kierowca może mieć problemy na drodze, ale można również szybko sobie z nimi poradzić, wybierając nasze ratownictwo drogowe A1, A2 – jesteśmy dostępni dla naszych klientów przez 24 godziny na dobę, gdy tylko pojawią się jakieś usterki lub kolizja!

Samochód może odmówić posłuszeństwa w każdej sytuacji, także w długiej trasie, gdy jest się daleko od domu. Również każdego dnia na polskich drogach mają miejsce liczne kolizje i wypadki. W tych, a także wielu innych sytuacjach, gdy kierowca nie może poradzić sobie z problemem samodzielnie, do jego usług jest pomoc drogowa.

Doskonale wiemy, jak zapewnić naszym klientom kompleksowe i profesjonalne wsparcie, jeżeli chodzi o ratownictwo drogowe A1, A2 – jesteśmy dostępni dla naszych klientów między innymi w rejonie miejscowości takich jak
Stryków, Kutno, Łódź, Łowicz, Zgierz, Kowal, Konin, Skierniewice, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Piątek, Łęczyca, Emilia, Ciechocinek, Włocławek, Brzeziny, Koło, Wartowice, Uniejów, Poddębice, Tomaszów Mazowicecki, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Tuszyn…
położnych przy autostradach A1 oraz A2. Gdy zdarzenie ma miejsce w tej okolicy, jesteśmy gotowi do przyjęcia zgłoszenia przez cały czas.

RATOWNICTWO DROGOWE A1, A2

HOLOWANIE A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE

DOWÓZ PALIWA - WULKANIZACJA A1,A2

DOWÓZ PALIWA – WULKANIZACJA

RATOWNICTWO DROGOWE A1, A2

HOLOWANIE – 24H / DOBĘRATOWNICTWO DROGOWE AUTOSTRADA A1, RATOWNICTWO DROGOWE AUTOSTRADA A2

Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi w zakresie ratownictwa drogowego, które obejmują między innymi naprawy na drodze, gdy samochód uległ drobnej awarii, dowożenie paliwa, gdy go zabrakło, wymianę kół, także awaryjne otwieranie samochód. Ponadto świadczymy pomoc jako autolaweta – prowadzimy holowanie samochodów po wypadkach, kolizjach oraz wymagających naprawy w warsztacie. Posiadamy również własny warsztat samochodowy, w którym prowadzimy naprawy samochodów wszystkich marek.

Zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników samochodowych, co powoduje, że nasze usługi są zawsze na wysokim poziomie. Nasi specjaliści wiedzą, jak pomóc Ci w niemalże każdym przypadku, a jeżeli wsparcie nie jest możliwe na miejscu, wtedy odholujemy Twoje auto do wskazanego celu. Gwarantujemy przy tym pełne bezpieczeństwo, rzetelność, solidność oraz przystępne ceny. Więcej informacji o kosztach naszej pomocy drogowej możesz otrzymać przez przesłanie zapytania ofertowego.

Gdy potrzebne jest ratownictwo drogowe A1, A2, jesteśmy do dyspozycji – zadzwoń do nas, aby zlecić usługę, a my pojawimy się na miejscu tak szybko, jak to tylko możliwe.


USŁUGI RATOWNICTWA DROGOWEGO            AUTOSTRADA A1, A2

  • całodobowe ratownictwo drogowe- 24h
  • ratownictwo drogowe osobowe
  • ratownictwo drogowe dostawcze
  • ratownictowo drogowe TIR
  • szybkie naprawy mechaniczne na miejscu
  • dowóz paliwa
  • spuszczenie złego paliwa
  • naprawy na drodze
  • wulkanizacja – naprawa koła
  • błyskawiczny czas reagowania na zgłoszenie


RATOWNICTWO DROGOWE – A1, A2 

Stryków, Kutno, Łódź, Łódź-Północ, Łowicz, Zgierz, Kowal, Konin, Skierniewice, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Piątek, Łęczyca, Emilia, Ciechocinek, Włocławek, Brzeziny, Koło, Wartowice, Uniejów, Poddębice, Tomaszów Mazowicecki, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Tuszyn, 

Parking Autostradowy – MOP :

Autostrada A2 : Ciosny, Police, Sobótka, Zambrów, Cichmiana, Łęka, Parma, Bełchów, Mogiły, Baranów, Nowostawy, Polesie, Niesułków

Autostrada A1: Głowno, Strzelce, Wiśniowa Góra, Ludwino, Skoszew, Lubień Kujawski