Holowanie A1, A2. Twoje auto nie chce dalej jechać? A może miał miejsce wypadek i trzeba odholować je do warsztatu samochodowego? Zadzwoń do naszej firmy – holowanie A1, A2 to nasza specjalność – udzielimy Ci kompleksowej pomocy na drodze i przetransportujemy Twoje auto we wskazane miejsce od razu!

Prowadzimy usługi jako pomoc drogowa już od wielu lat – naszym klientom zapewniamy także kompleksowe wsparcie w przypadku konieczności holowania samochodu. Nasze usługi kierujemy do kierowców wszystkich typów samochodów: osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także TIR. Po prostu zadzwoń, a my dojedziemy na miejsce tak szybko, jak to tylko możliwe.

Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez 24 godziny na dobę, dlatego jeżeli potrzebujesz pomocy w holowaniu samochodu, w takiej sytuacji możesz po prostu do nas zadzwonić – działamy przez 24 godziny na dobę, dlatego nie musisz czekać długo, aż zjawimy się na miejscu i przetransportujemy Twój samochód.

HOLOWANIE A1, A2

HOLOWANIE A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE A1, A2

NAPRAWY NA DRODZE

DOWÓZ PALIWA - WULKANIZACJA A1,A2

DOWÓZ PALIWA – WULKANIZACJA

HOLOWANIE A1, A2 - 24H

HOLOWANIE – 24H / DOBĘ

 

HOLOWANIE AUTOSTRADA A1, HOLOWANIE AUTOSTRADA A2

Nasze holowanie A1, A2 odbywa się z wykorzystaniem nowoczesnych samochodów, dlatego też nie musisz obawiać się, że Twój samochód będzie narażony na jakiekolwiek uszkodzenia. Dokładamy wszelkich starań, aby dostępne u nas usługi mogły spełnić wszystkie wymagania naszych klientów – także pod względem przystępnych cen, dlatego też nie musisz obawiać się, że przepłacisz za holowanie u nas.

Świadczymy usługi holowania dla klientów potrzebujących błyskawicznego wsparcia – pomożemy Ci wtedy, gdy Twój samochód zostanie uszkodzony podczas kolizji czy w wypadku, a także wtedy, gdy pojawi się poważny problem mechaniczny, którego nie można naprawić na miejscu. Jesteśmy dostępni również dla naszych klientów wtedy, gdy konieczne jest przetransportowanie samochodu do wskazanego miejsca, na przykład po zakupie.

Niezależnie od tego, dlaczego chcesz odholować swój samochód, jesteśmy do Twojej dyspozycji i błyskawicznie przyjedziemy na miejsce i zapewnimy Ci kompleksową obsługę w niskich cenach.

Zadzwoń do nas, aby umówić się na wykonanie usługi – jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przez 24 godziny na dobę, dlatego przyjmiemy Twoje zgłoszenie nawet teraz!

 

USŁUGI HOLOWANIA AUTOSTRADA A1, A2

  • całodobowe holowanie – 24h
  • holowanie samochody osobowe
  • holowanie samochody dostawcze i TIR
  • szybkie naprawy mechaniczne na miejscu
  • dowóz paliwa
  • spuszczenie złego paliwa
  • naprawy na drodze
  • wulkanizacja – naprawa koła
  • błyskawiczny czas reagowania na zgłoszenie


HOLOWANIE – A1, A2 

Stryków, Kutno, Łódź, Łódź-Północ, Łowicz, Zgierz, Kowal, Konin, Skierniewice, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Ozorków, Piątek, Łęczyca, Emilia, Ciechocinek, Włocławek, Brzeziny, Koło, Wartowice, Uniejów, Poddębice, Tomaszów Mazowicecki, Rawa Mazowiecka, Rzgów, Tuszyn,

Parking Autostradowy – MOP :

Autostrada A2 : Ciosny, Police, Sobótka, Zambrów, Cichmiana, Łęka, Parma, Bełchów, Mogiły, Baranów, Nowostawy, Polesie, Niesułków

Autostrada A1: Głowno, Strzelce, Wiśniowa Góra, Ludwino, Skoszew, Lubień Kujawski